Kursi i këmbimit/ Sa lekë tregtohen euro, paundi, franga dhe dollari

0
21

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 102.6 lekë dhe shitet me 103.4 lekë.

Euro blihet 121.4 lekë dhe shitet 122 lekëndërsa franga zvicerane blihet 111.1 lekëdhe shitet 111.9 lekë.

Paundi britanik blihet 141.7 lekë dhe shitet 142.7 lekë./Scan Tv/

Reklama e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here