Vdes një punëtor i ndërtimtarisë në Milloshevë

123

Një punëtor i një firme ndërtimore ka vdekur si pasojë i vetaksidentimit.

Personi në fjalë rreth 60 vjeç ka punuar si shofer i betonjerës në këtë kompani. Rasti ka ndodhur në Milloshevë.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, ai ka rrëshqitur nga kamioni i betoni dhe ka vdekur, shkruan Klan Kosova.